nov uporabnik
pozabljeno geslo
RSS Izola.infoIzola.info na TwitterjuIzola.info na Facebooku
Izola.info
Novice Napovednik Imenik Placi Ustanove Izolani Podjetja Gostinstvo Turizem Vpis
Četrtek, 10. December 2015
Blaž Vončina odšel v francoski Tremblay
Naš dosedanji prvi vratar Blaž Vončina je izkoristil priložnost in danes odšel k fancoskemu prvoligašu Tremblayu. Francozi so že konec oktobra zaradi hujše poškodbe ostali brez nekdanjega čuvaja mreže Celja Aljoše Rezarja, težave z vratarji pa naj bi se v zadnjih časih še stopnjevale in tako so se odločili, da angažirajo našega Vončino.
RD Istrabenz plini > Šport RD Istrabenz Plini
Torek, 8. December 2015
V soboto proti Krki zadnjič letos doma
Po dobrem tednu težav z virusi se ponovno vračajo obvestila na spletnem mestu RD Istrabenz plini Izola. Med tem časom je članska ekipa odigrala dve tekmi – premagala je Slovenj Gradec z 28:27 in izgubila proti Ribnici z 21:27. Proti prvemu nasprotniku smo blesteli, proti drugemu so nas pokopali zgrešeni streli.
Nedelja, 29. November 2015
Iz Ormoža z minus 5
Izolani so na dolgo gostovanje odpotovali oslabljeni – manjkali so Čosić, Stipančič in Gregorič. V uvodu srečanja so se dobro upirali favoriziranim domačinom, potem pa je sredi prvega polčasa prišlo do mrka. Rokometaši Jeruzalema so hitro ušli na varno razliko in odločili dvoboj sebi v prid.
Sobota, 21. November 2015
Izjemno pomebni dve točki sta ostali doma
Po izenačenem prvem polčasu, v katerem sta obe ekipi v napadu zapravili preveč žog, so naši fantje v drugem le strli odpor Slovana in dobili izjemno pomemben dvoboj. Po seriji nesrečno izgubljenih točk smo tako končno dočakali drugo zmago sezone. Sedaj je položaj Istabenz plinov Izole na lestvici nekoliko boljši, saj smo se pomaknili proti sredini, za seboj pustili neposredne tekmece, poleg tega pa bo moč naslednje tekme odigrati pod manjšim pritiskom.
Torek, 29. September 2015
Forma se dviga
Članska ekipa RD Istrabenz plini se je včeraj v prijateljski tekmi srečala s slovensko mlado reprezentanco do 21 let. Izolani so prikazali vzpodbudno predstavo, bili večji del tekme v prednosti in na koncu zasluženo zmagali z 32:29 (17:13). Forma se dviga in po tej zmagi se bodo v izolskem taboru precej lažje pripravili na pomemben petkov obračun z Dobovo.
Sobota, 19. September 2015
Gorenje prevladalo že v prvem polčasu
Velenjčani so potrdili vlogo absolutnega favorita in že v prvem polčasu hitro razblinili vse dvome o končnem zmagovalcu. Strelci za Istrabenz pline: Velkavrh 6, Gjerek, Jurič in Gomezelj po 2, Božič, Kecman, Čosić in Koenig (prvi gol v 1. ligi) po 1.
Nedelja, 13. September 2015
Led je prebit!
Po težki tekmi, v kateri nobena od ekip ni povedla za več kot dva zadetka, so se zmage le veselili domačini. Na koncu se je Vončina razbranil, ko je na drugi strani popustil sicer zelo razpoloženi vratar gostov Brglez, odločilni 22. gol pa je kljub igralcu manj v polju ob izteku 59. minute prispeval Čosić. Prva zmaga je zelo pomembna, ker je sedaj prebit led, ker je bila poražena ravno Sevnica in ker Izolane sedaj čaka težko gostovanje v Velenju.
Nedelja, 6. September 2015
Proti Krki ni šlo po načrtih
Rokometaši Istrabenz plinov Izole s v Novo mesto odpotovali optimistično razpoloženi, a se uvodna tekma ni razpletla po njihovih željah. Do končnice prvega polčasa so bili enakovredni Dolenjcem, potem pa sta sledili dve zaporedni izključitvi. Igralci Krke so to hitro izkoristili in do odmora prišli do štirih golov naskoka – 17:13.
Torek, 28. Julij 2015
Priprave so se začele brez nesrečnega Redžića
Kot napovedano so se včeraj ob 19. uri začele priprave RD Istrabenz plini Izola na novo sezono. Trener Borut Hren je fante popeljal na sprehod do bližnjega izolskega mestnega stadiona in ekipa je takoj začela nabirati prve kilometre. Na prvem treningu so manjkali Selišnik, Čosić, Velkaverh ter oba novinca Gjerek in Kecman, ki se bodo ekipi postopno pridružili v naslednjih dneh, medtem ko Bubnič še čaka na rezultate zdravniških preiskav.
Četrtek, 2. Julij 2015
Prvo mesto dečkov Istrabenz plinov v Banja Luki
Starejši dečki RD Istrabenz plini so dosegli lep mednarodni uspeh. Na turnirju v Banja Luki sov predtekmovanju najprej premagali vse štiri ekipe v skupini in se uvrstili v polfinale, kjer so ekipo RK Čelinac ugnali kar za 9 zadetkov. V finalu so nato igrali z domačo ekipo RK Laktaši, ki so jo že v skupini premagali z 17:13, a je bil v drugo rezultat bolj tesen, saj so Izolani slavili s 13:12.
Nedelja, 12. April 2015
Branik Maribor : Istrabenz plini Izola 28:25
Zavec je v soboto dobil krvavi boksarski dvoboj v Tabor, izolski rokometaši pa so v nedeljo na istem prizorišču nesrečno izgubili. “Škoda, bili smo blizu, a obenem tudi daleč. Vodili smo skoraj cel prvi polčas in del drugega. Od približno 45. do 50. minute smo imeli krizo, saj smo zgrešili štiri ‘zicerje’ in oni so nas kaznovali.
Ponedeljek, 30. Marec 2015
Gladka zmaga proti Sevnici
Sevnica je povedla s 5:0, v sedmi minut je bilo še 1:6, potem pa so naši fantje odigrali v obrambi ‘po izolsko’ in do konca polčasa so dobili samo tri gole, od tega dva s sedemmetrovk. V drugem delu je razlika najprej še naraščala, potem je sledil krajši zastoj in nepopustljivi rokometaši Sevnice so se v 48. minuti približali na 18:16...