nov uporabnik
pozabljeno geslo
RSS Izola.infoIzola.info na TwitterjuIzola.info na Facebooku
Izola.info
Novice Napovednik Imenik Placi Ustanove Izolani Podjetja Gostinstvo Turizem Vpis
Ponedeljek, 19. September 2016
S Ptuja praznih rok
V petek, 16.9.2016, so se naši fantje odpravili na drugo gostovanje v sezoni. Pot jih je vodila na Ptuj, kjer jih je pričakal RK Drava Ptuj, novinec v prvoligaški konkurenci. Zaradi gneče na cesti se je pot zavlekla in tekma se je posledično začela z 20 minutno zamudo.
RD Istrabenz plini > Šport RD Istrabenz Plini
Četrtek, 11. Avgust 2016
Zmaga v Trbovljah, skupščina predvidoma 26. avgusta
Rokometaši Istrabenz plinov Izole so včeraj opravili s prvim nastopom v novi sezoni. Nepopolna in precej pomlajena izolska ekipa se je v Trbovljah v prijateljski tekmi pomerila z domačim Rudarjem in ga po boljši igri v drugem polčasu tudi premagala.
RD Istrabenz plini > Šport Plenčičeva
Sobota, 6. Avgust 2016
Aktivnosti članov v avgustu
Rokometaši članske vrste RD Istrabenz plini Izola že nekaj dni marljivo trenirajo, zato je že čas, da napovemo, kaj vse bodo počeli v avgustu. Načrte naših fantov je razodel pomočnik trenerja Matej Marinac, vendar je potrebno upoštevati, da lahko vedno pride do kakšne spremembe.
Sobota, 30. April 2016
Na koncu delitev točk
Za Istrabenz pline Izolo se je sezona končala z neodločenim rezultatom proti Ormožanom. Prestavljena tekma predzadnjega kroga se je začela v znamenju enakovredne igre, potem pa so naši ušli in povedli z 8:4. Gostje so odgovorili z minuto odmora in z delnim izdom 4:0, v končnici polčasa pa so bili Izolani vseeno za gol boljši...
Petek, 25. Marec 2016
Na kodeljevo prihajamo po točke
Članska vrsta Istrabenz plinov Izole danes odhaja v goste k Slovanu. Predzadnja ekipa na lestvici tri kroge pred koncem prvenstva za našim moštvom zaostaja za pet točk, zato bi si lahko že danes Izolani dokončno zagotovili obstanek v 1. a DRL. Po zmagi nad Koprom bi bila zato že točka v Ljubljani dovolj za novo veliko slavje. Nekaj podobnega je sicer našim fantom že uspelo lani.
Nedelja, 20. Marec 2016
Neverjetno, nepozabno! Istrabenz plini Izola : Koper 24:22
Rokomet se živi za takšen derbi, kakršnega so nam ga včeraj dočarali rokometaši Istrabenz plinov Izole. Dvanajst minut pred koncem je imel Koper navidez že dobljeno tekmo, saj je vodil z 22:17. Potem pa so naši fantje ob neverjetni podpori s tribun uprizorili ‘comeback of the year’ (povratek leta).
Četrtek, 3. Marec 2016
V drugem polčasu precej bolje
Gostovanje Istrabenz plinov Izole v Celju se je končalo s porazom s 36:18. Ob čvrsti domači obrambi so imeli gostje težave že od uvodnih minut. Sredi polčasa je bil izid 11:3 (vse tri gole za naše je zabil Elvin Čosić), do odhoda na odmor pa se je rezultat še ‘podvojil’. Kljub veliki razliki se Izolani niso predali, ampak so se v nadajevanju precej bolj enakopravno kosali z domačini.
Nedelja, 28. Februar 2016
Maribor prevladal v drugem polčasu
Igralci Istrabenz plinov Izole so tekmo proti Mariboru začeli dobro – odločno v obrambi in učinkovito v napadu. Sredi polčasa so že vodili s tremi zadetki prednosti, a se je razlika pred odhodom na odmor že vidno zmanjšala.
Nedelja, 21. Februar 2016
Dobova previsoka ovira za nekompletno Izolo
Pomembno gostovanje smo začeli brez Petra Božiča, Elvina Čosića in Blaža Žgavca, pa tudi nekaj drugih igralcev je imelo zdravstvene težave. Vseeno so se naši v prvem polčasu kar dobro kosali z domačini, ki so bili sicer vsekozi v prednosti. Z malo več sreče v zadnjih sekundah prvega in na začetku drugega polčasa bi se lahko približali na vsega gol zaostanka.
Nedelja, 17. Januar 2016
Okrepitvi Ravilja in Gerčar, poraz kadetov
Člani Istrabenz plinov Izole so se včeraj v prijateljski tekmi doma pomerili s Krko in izgubili z 32:35 (12:16). Največ zadetkov za nepopolno izolsko ekipo in sicer kar 8 je dosegel s strani koprskega prvoligaša posojeni Luka Ravlija, poleg njega pa je v izolskem dresu debitiral bivši vratar Celja PL Matic Gerčar, ki je nazadnje branil za Sevnico.
Nedelja, 10. Januar 2016
Intervju z Borutom Hrenom
Ob pričetku aktivnosti v letu 2016 smo trenerja članske ekipe RD Istrabenz plini Izola Borut Hrena povprašali o marsičem. Najprej smo preverili, kako ocenjuje prvi, jesenski del sezone in trenutni položaj na lestvici?
Nedelja, 13. December 2015
Proti Krki izgubili v končnici
Do 50. minute, ko je bil rezultat 19:20, smo bili Krki povsem enakovredni. Potem pa smo zapravili nekaj žog v napadu in gostje so ekspresno hitro ušli na neulovljivo prednost. Lahko nam je žal, predvsem zaradi truda, ki so ga fantje dotlej vložili v tekmo. Gostje so po tekmi pohvalili športno igro Istrabenz plinov Izole in predvsem najboljšo publiko v državi.