nov uporabnik
pozabljeno geslo
RSS Izola.infoIzola.info na TwitterjuIzola.info na Facebooku
Izola.info 
Novice Napovednik Imenik Placi Ustanove Izolani Podjetja Gostinstvo Turizem Vpis
Izola - športno mesto

Priznanja najuspešnejšim izolskim športnikom za leto 2013

Sobota, 8. Februar 2014
V sredo so v izolskem Kulturnem domu podelili priznanja za športne dosežke v letu 2013. Visoke kriterije je doseglo in preseglo več kot 100 izolskih športnic in športnikov. Zasluženja priznanja za svoje športne uspehe so prejeli iz rok direktorja CKŠP Izola Andreja Bertoka, Branka Pišlarja in predsednice Športne zveze Izola Alenke Šarkanj.
Priznanja najuspešnejšim izolskim športnikom za leto 2013
Kriteriji za nagrado so bili postavljeni visoko; nastop za državno reprezentanco na evropskih ali svetovnih prvenstvih ter odličja na državnih prvenstvih. Navkljub visoko postavljeni letvici je število nagrajencev dokaz, da je Izola navkljub časom, ki niso najbolj naklonjeni organiziranemu športnemu delovanju, še vedno mesto odličnih športnic in športnikov. Prisotne športnike, med katerimi ni manjkal najuspešnejši izolski olimpijec Vasilij Žbogar, je nagovoril izolski župan Igor Kolenc in jim zaželel še obilo uspehov v prihodnje.

Prireditev ki jo je povezoval Iztok Gustinčič, je postregla s komičnim vložkom Mateje Golob, ki se je na odru pozabavala z enim izmed najuspešnejših izolskih športnikov preteklega leta Jako Hudalesom, evropskim mladinskim prvakom in svetovnim podprvakom v kickboksu. Obiskovalci so videli še demonstracijo prvin francoskega boksa, ki so ga predstavili člani Savate klub Obala Izola.

Najbolj glasen aplavz je pripadel balinarki Pjerini Deško, ki je prejela priznanje za življenjsko delo na področju športa, prireditev pa se je zaključila ob zvokih glasbene zasedbe Q20 in pogostitvi za vse udeležence.


Seznam športnic in športnikov, dobitnikov priznanj za športne dosežke v letu 2013:

I. skupina:

BALINANJE
Balinarski klub Korte - U-14 - za 3.m. na DP

JADRANJE
Jadralni klub BURJA:
LIN PLETIKOS - v razredu Laser 4.7 za nastop za drž.rep. na EP in SP
TAŠ KOLMAN - v razredu optimist - za nastop za drž.rep. na SP, za 2.m. na DP v razredu Laser 4.7

Jadralni klub OLIMPIC:
ŠPELA HAJDINJAK - v razredu Optimist - za 1.m. na DP (kadetinje)
LANA KLUN - v razredu Optimist - za 3.m. na DP (kadetinje)

Jadralni klub IZOLA:
MARTIN FRAS - v razredu Optimist - za 1.m. na DP (kadeti )
JANA GERMANI - v razredu Optimist - za nastop za drž.rep. na SP (deklice) , 4.m. na SP
MARA TURIN - v razredu Optimist - za nastop za drž.rep. na EP in SP (deklice) , 1.m. na EP, 2.m. ekipno na EP, 1.m. na DP

JUDO
Judo klub Izola:
JANJA TRONTELJ - v kat. do 32 kg - za 3.m na DP (U-10)
ANA MARČETA - v kat. do 36 kg - za 1.m na DP (U-10)
IVO FURLAN SFARČIČ - v kat. do 46 kg - za 3.m na DP (U-10)

KEGLJANJE
Kegljaški klub Izola:
MATEJ PETERNELJ - Kadeti - za nastop za drž.rep. na SP (U-15), za 1.m. na DP posamezno Kadeti, za 2.m. na DP ekipno, mladinci - za 1.m. na DP ekipno
TADEJA ZAGORŠEK - za 3.m. na DP v parih (kadetinje), za 2.m. na DP v mešanih parih (mladinke)
SAMANTA DELIČ - za 3.m. na DP v parih (kadetinje), za 3.m. na DP v mešanih parih (kadetinje)
MAKS GORJUP - za 2.m. na DP ekipno (kadeti)

KICKBOKS
Klub borilnih veščin KiT:
SEBASTJAN LAZAR - za nastop za drž. rep. V disciplini PF, za 2.m. na DP do 42kg (st.kadeti), za 2.m. na DP do 47kg, za 5.m. na EP do 42kg
RENE RISTOVSKI - v disciplini PF, za 3.m. na DP do 47kg (st.kadeti)
AMMAR SEFIĆ - v disciplini PF, za 2.m. na DP do 52kg (st.kadeti), za 2.m. na DP do 57kg
LUKA BOŽIČ - v disciplini PF, za 2.m. na DP do 28kg (ml.kadeti), za 3.m. na DP do 32kg
MATIJA GREGORIČ - v disciplini PF, za 1.m. na DP do 57kg (st.kadeti), za 3.m. na DP do 63kg
NEJLA SPAHIĆ - v disciplini PF, za 3.m. na DP deklice do 135cm (ml.kadeti)
DENIS SPAHIĆ - v disciplini PF, za 2.m. na DP dečki do 135cm (ml.kadeti)

NAMIZNI TENIS
Namiznoteniška sekcija NTS Arrigoni
MATIJA NOVEL - najmlajši kadeti, za nastop za drž. rep. na EP, za 3.m. dvojice na DP
LEA PAULIN - za nastop za drž. rep. na EP (najml. kadetinje), za 3.m. posamezno na DP (mlajše kadetinje)
MANCA PALJK - za nastop za drž. rep. na EP (najmlajše kadetinje)
MARTIN KOCJANČIČ - ml.kadeti: za 3.m. posamezno na DP, za 3.m. dvojice na DP
ERIK PAULIN - kadeti: za nastop za drž.rep. na EP, za 1.m. ekipno na DP, za 2.m. posamezno na DP, za 3.m. dvojice na DP, za 3.m. dvojice na DP (mladinci)
MATEJ GERMEK - kadeti: za 1.m. ekipno na DP, -za 3.m. dvojice na DP
MICHELE VIGINI - za 1.m. ekipno na DP (kadeti)
KATRINA STERCHI - kadetinje: za nastop za drž.rep., za 2.m. dvojice na DP, za 2.m. ekipno na DP (mladinke)

TENIS
Tenis klub Igor Izola:
ROK KOMAC - dečki do 14 let - za uvrstitev v drž.rep., za 3.m. na DP

VESLANJE
Veslaški klub Argo Izola:
SEBASTJAN MARKEŽIČ - ml.mladinci - za nastop za drž.rep., dvojni dvojec - za 3.m. na DP
GREGOR MEZGEC - za nastop za drž.rep., za 3.m. na DP (pionirji)

Veslaški klub Izola:
LARA HRVATIN - dvojni dvojec - za nastop za drž.rep., za 1.m. na DP (ml. mladinke), za 2.m. na DP (mladinke)
ALJA ŠKRLJ - dvojni dvojec - za nastop za drž.rep., za 1.m. na DP ( ml. mladinke), za 2.m. na DP (mladinke)

II. skupina

BALINANJE
Balinarski klub Korte:
KEVIN BOŽIČ - za 3.m. štafetno zbijanje na DP (U-18)
ANEL HUJIČ - za 3.m. štafetno zbijanje na DP (U-18)

JADRANJE
Jadralni klub BURJA:
TIM PODLOGAR - za nastop za drž. rep. na EP in SP v razredu Laser, za 3.m. na DP - Standard
JAKOB PERNE - za nastop za drž. rep. na EP in SP v razredu Laser, za 3.m. na DP - Standard - mladinci
DOMEN VASIČ STEPANČIČ - razred 470 - za nastop za drž. rep. na SP, za 3.m. na DP
NINA VOVK - razred Laser Radial - za nastop za drž. rep. na EP in SP
KIM PLETIKOS - razred Laser - za nastop za drž. rep. na SP, za 5.m. na SP

Jadralni klub IZOLA:
MARKO RADMAN - razred Laser - za nastop za drž.rep. na EP in SP Standard do 19 let, za 3.m. na EP in SP v razredu Laser 4.7, za nastop za drž.rep. na EP

KEGLJANJE
Kegljaški klub Izola:
DUŠAN PAVLOVIČ - kadeti: za nastop za drž.rep. na SP, za 3.m. na DP posamezno, za 1.m. na DP v kombinaciji, za 2.m. na DP ekipno, mladinci: za 2.m. na DP v mešanih parih, za 1.m. na DP ekipno
MARK VARLJEN - kadeti: za nastop za drž.rep. na SP, za 2.m. na DP posamezno, za 2.m. na DP ekipno, za 3.m. na DP v mešanih parih, mladinci: - za 1.m. na DP ekipno
DAMIR KNEŽEVIČ - za 1.m. na DP ekipno (mladinci)
MIRAN KOŠPENDA - za 1.m. na DP ekipno (mladinci)

KICKBOKS
Klub borilnih veščin KiT:
KRISTINA BOGATAJ - disciplina PF - za 2.m. na DP do 55kg (mladinke), za 3.m. na DP do 60kg
ANŽE ZAJC - disciplina PF - za 1.m. na DP do 79kg (mladinci), za 3.m. na DP do 84kg

NAMIZNI TENIS
Namiznoteniška sekcija NTS Arrigoni:
URŠKA ČOKELJ - mladinke: za nastop za drž. rep. na EP, za 2.m. ekipno na DP, za 3.m. posamezno na DP, za 3.m. dvojice na DP
MAJA MILENKOVSKI - mladinke: za 2.m. ekipno na DP, za 3.m. dvojice na DP

PLES
Plesni klub TITTY DANCE:
TEJ JENKO - break dance - za nastop za drž. rep. na EP (solo mladinci)

ŠPORTNI RIBOLOV NA MORJU
MRK Menola:
KEVIN TAVČAR - ml.mlad. posamezno: za 1.m. na DP v šp.ribolovu z obale
NIK KOCJANČIČ - za nastop za drž. rep. na SP, za 2.m. na SP v šp.ribolovu iz čolna (st.mlad. posamezno), za 1.m. na SP v šp.ribolovu iz čolna (st.mlad. ekipno)
ERIK ŠPEH - za nastop za drž. rep. na SP, za 1.m. na DP v šp.ribolovu z obale (st.mlad. posamezno), za 1.m. na SP v šp.ribolovu iz čolna (st.mlad. ekipno)

STRELSTVO
Strelski klub Izola:
KARIM POŽAR - za 3.m. na DP (mladinci)

VESLANJE
Veslaški klub Argo:
JAN KANDUČ - dvojni dvojec - za 3.m. na DP (člani)
DEAN MASLO - za nastop za drž.rep. na EP in SP, dvojni dvojec: za 3.m. na DP (mladinci)
TINKA KERSIKLA - za nastop za drž.rep. na SP, dvojni dvojec: za 1.m. na DP (ml.mladinke), za 2.m. na DP (mladinke)
PTAH BUTINAR - dvojni dvojec - za 3.m. na DP (člani)
TIA PETRAK - za 3.m. na DP (ml.mladinke)
ANJA GJOREK - za nastop za drž.rep., za 3.m. na DP (ml.mladinke)

Veslaški klub Izola:
ANDREJA KEKIČ - enojec: za 3.m. na DP, dvojni dvojec: za 1.m. na DP (mladinci)
LARA ZADRAVEC - za nastop za drž.rep., dvojni dvojec: za 1.m. na DP (mladinke)

KICKBOKS
Klub borilnih veščin KiT:
JAKA HUDALES - za nastop za državno reprezentanco, disciplina PF: za 1.m. na DP do 74kg (mladinci), za 1.m. na EP do 69kg, za 2.m. na DP do 74kg (člani), za 2.m. na SP do 74kg

III. skupina

JADRANJE
Jadralni klub BURJA:
VASILIJ ŽBOGAR - razred Finn: za nastop za drž.rep. na SP, za 1.m. na EP
MITJA HRVATIN - razred Fireball: za 3.m. na DP
NIK PLETIKOS - razred Laser: za 1.m. na DP Standard
JAKOB BOŽIČ - razred 470: za nastop za drž.rep. na SP, za 3.m. na DP

Jadralni klub Olimpic:
MIHA KAVČIČ - razred Fireball: za 1.m. na DP
DAMJAN BERTOK - razred Fireball: za 1.m. na DP
MARKO KOCJANČIČ - razred Fireball: za 2.m. na DP
MATIJA KOCJANČIČ - razred Fireball: za 2.m. na DP
ANJA DOROŠENKO - razred Europa: za 1.m. na DP

KEGLJANJE
KEGLJAŠKI KLUB IZOLA - za 1.m. na DP 2.liga zahod (članice)

KICKBOKS
Klub borilnih veščin KiT:
ADMIR SINANBEGOVIĆ - za nastop za državno reprezentanco, disciplina PF: za 1.m. na DP do 94kg (člani), za 2.m. na DP nad 94kg, za 5.m. na SP do 94kg
TADEJ COTIČ - disciplina PF: za 2.m. na DP do 94kg (člani), za 1.m. na DP nad 94kg

ŠPORTNI RIBOLOV NA MORJU
MRK Menola:
VESNA PUCIHAR - ekipno: za 2.m. na DP v šp.r. iz čolna z roko, za 2.m. na DP v šp.ribolovu z obale, za 3.m. na DP v šp.r. iz čolna s palico, posamezno: za 2.m. na DP v šp.ribolovu z obale
IZTOK KOCJANČIČ - ekipno: za 1.m. na DP v šp.ribolovu z obale, posamezno: za 1.m. na DP v šp.ribolovu z obale
ZMAGO KALAN - ekipno: za 1.m. na DP v šp.ribolovu z obale, posamezno: za 3.m. na DP v šp.ribolovu z obale
ZVONIMIR GRGUROVIČ - ekipno: za 2.m. na DP v šp.r. iz čolna z roko, za 1.m. na DP v šp.ribolovu z obale, za 3.m. na DP v šp.r. iz čolna s palico, posamezno: za 3.m. na DP v šp.r. iz čolna z roko
GABRIJEL GLAVINA - ekipno: za 2.m. na DP v šp.ribolovu z obale, za 3.m. na DP v šp.r. iz čolna s palico
KRISTINA MATTIAS - ekipno: za 2.m. na DP v šp.ribolovu z obale
EDVARD MARINŠEK - ekipno: za 2.m. na DP v šp.r. iz čolna z roko, za 3.m. na DP v šp.r. iz čolna s palico
JANEZ PUCIHAR - ekipno: za 3.m. na DP v šp.r. iz čolna s palico
LUKA MASLO - ekipno: za 3.m. na DP v šp.r. iz čolna s palico

FRANCOSKI BOKS
Savate klub Obala Izola:
VIDA SAMOTORČAN - lahki kontakt : za nastop za drž.rep. na EP, za 3.m. na EP do 56kg

VESLANJE
Veslaški klub Argo Izola:
RAJKO HRVAT - lahki enojec: za nastop za drž.rep. na EP, za 1.m. na DP
SANJA SAVANOVIĆ - enojec: za 3.m na DP

TRENERJI
MATJAŽ MUHA - priznanje za 10 LET delovanja v športu
BRANKO FRANOVIČ - priznanje za 10 LET delovanja v športu

GOSTI
PJERINA DEŠKO - priznanje za življenjsko delo na področju športa
Izola.info
Priznanja najuspešnejšim Izolskim športnikom za leto 2013 1 Priznanja najuspešnejšim Izolskim športnikom za leto 2013 2 Priznanja najuspešnejšim Izolskim športnikom za leto 2013 3 Priznanja najuspešnejšim Izolskim športnikom za leto 2013 4
Priznanja najuspešnejšim Izolskim športnikom za leto 2013 5 Priznanja najuspešnejšim Izolskim športnikom za leto 2013 6 Priznanja najuspešnejšim Izolskim športnikom za leto 2013 7 Priznanja najuspešnejšim Izolskim športnikom za leto 2013 8
Priznanja najuspešnejšim Izolskim športnikom za leto 2013 9 Priznanja najuspešnejšim Izolskim športnikom za leto 2013 10 Priznanja najuspešnejšim Izolskim športnikom za leto 2013 11 Priznanja najuspešnejšim Izolskim športnikom za leto 2013 12
Priznanja najuspešnejšim Izolskim športnikom za leto 2013 13 Priznanja najuspešnejšim Izolskim športnikom za leto 2013 14 Priznanja najuspešnejšim Izolskim športnikom za leto 2013 15 Priznanja najuspešnejšim Izolskim športnikom za leto 2013 16
Priznanja najuspešnejšim Izolskim športnikom za leto 2013 17 Priznanja najuspešnejšim Izolskim športnikom za leto 2013 18 Priznanja najuspešnejšim Izolskim športnikom za leto 2013 19 Priznanja najuspešnejšim Izolskim športnikom za leto 2013 20
Priznanja najuspešnejšim Izolskim športnikom za leto 2013 21 Priznanja najuspešnejšim Izolskim športnikom za leto 2013 22 Priznanja najuspešnejšim Izolskim športnikom za leto 2013 23 Priznanja najuspešnejšim Izolskim športnikom za leto 2013 24
Priznanja najuspešnejšim Izolskim športnikom za leto 2013 25 Priznanja najuspešnejšim Izolskim športnikom za leto 2013 26 Priznanja najuspešnejšim Izolskim športnikom za leto 2013 27 Priznanja najuspešnejšim Izolskim športnikom za leto 2013 28
Priznanja najuspešnejšim Izolskim športnikom za leto 2013 29 Priznanja najuspešnejšim Izolskim športnikom za leto 2013 30 Priznanja najuspešnejšim Izolskim športnikom za leto 2013 31 Priznanja najuspešnejšim Izolskim športnikom za leto 2013 32
Priznanja najuspešnejšim Izolskim športnikom za leto 2013 33 Priznanja najuspešnejšim Izolskim športnikom za leto 2013 34 Priznanja najuspešnejšim Izolskim športnikom za leto 2013 35 Priznanja najuspešnejšim Izolskim športnikom za leto 2013 36
Priznanja najuspešnejšim Izolskim športnikom za leto 2013 37 Priznanja najuspešnejšim Izolskim športnikom za leto 2013 38 Priznanja najuspešnejšim Izolskim športnikom za leto 2013 39 Priznanja najuspešnejšim Izolskim športnikom za leto 2013 40
Priznanja najuspešnejšim Izolskim športnikom za leto 2013 41 Priznanja najuspešnejšim Izolskim športnikom za leto 2013 42 Priznanja najuspešnejšim Izolskim športnikom za leto 2013 43 Priznanja najuspešnejšim Izolskim športnikom za leto 2013 44
Priznanja najuspešnejšim Izolskim športnikom za leto 2013 45 Priznanja najuspešnejšim Izolskim športnikom za leto 2013 46 Priznanja najuspešnejšim Izolskim športnikom za leto 2013 47 Priznanja najuspešnejšim Izolskim športnikom za leto 2013 48
Priznanja najuspešnejšim Izolskim športnikom za leto 2013 49 Priznanja najuspešnejšim Izolskim športnikom za leto 2013 50 Priznanja najuspešnejšim Izolskim športnikom za leto 2013 51 Priznanja najuspešnejšim Izolskim športnikom za leto 2013 52
Priznanja najuspešnejšim Izolskim športnikom za leto 2013 53 Priznanja najuspešnejšim Izolskim športnikom za leto 2013 54 Priznanja najuspešnejšim Izolskim športnikom za leto 2013 55 Priznanja najuspešnejšim Izolskim športnikom za leto 2013 56
Priznanja najuspešnejšim Izolskim športnikom za leto 2013 57 Priznanja najuspešnejšim Izolskim športnikom za leto 2013 58 Priznanja najuspešnejšim Izolskim športnikom za leto 2013 59 Priznanja najuspešnejšim Izolskim športnikom za leto 2013 60
Priznanja najuspešnejšim Izolskim športnikom za leto 2013 61 Priznanja najuspešnejšim Izolskim športnikom za leto 2013 62 Priznanja najuspešnejšim Izolskim športnikom za leto 2013 63 Priznanja najuspešnejšim Izolskim športnikom za leto 2013 64
Tagi:
Prijavi napako
Zadnje novice v kategoriji Šport:
Ponedeljek, 19. September 2016
S Ptuja praznih rok
V petek, 16.9.2016, so se naši fantje odpravili na drugo gostovanje v sezoni. Pot jih je vodila na Ptuj, kjer jih je pričakal RK Drava Ptuj, novinec v prvoligaški konkurenci. Zaradi...
RD Istrabenz plini > Šport
Sreda, 17. Avgust 2016
Solze sreče tudi v Izoli
Veliko nasmehov, veliko solz sreče in čestitk se je danes zvrstilo v nabito polnem klubskem prostoru Jadralnega kluba Burja v Izoli. Nikogar ni bilo, ki ne bi bil že od starta regate...
Primorske novice > Šport
Torek, 16. Avgust 2016
Vasilij Žbogar v Riu osvojil srebrno olimpijsko medaljo!
Izolski jadralec Vasilij Žbogar je v današnji regati za medalje na olimpijskem jadralnem polju Pão de Açucar v Riu osvojil 6. mesto in Sloveniji priboril srebrno olimpijsko medaljo....
Izola.info > Šport
Ponedeljek, 15. Avgust 2016
Gremo Vasko! Medalja je praktično v žepu!
Simpatičnemu Vaskotu - Vasiliju Žbogarju se več kot nasmiha tretja olimpijska medalja. Po tem, ko je v Atenah bil bronast, je v Pekingu osvojil srebrno medaljo. Jutri bo dan odločitve...
Regional Obala > Šport
Četrtek, 11. Avgust 2016
Zmaga v Trbovljah, skupščina predvidoma 26. avgusta
Rokometaši Istrabenz plinov Izole so včeraj opravili s prvim nastopom v novi sezoni. Nepopolna in precej pomlajena izolska ekipa se je v Trbovljah v prijateljski tekmi pomerila z domačim...
RD Istrabenz plini > Šport
Sobota, 6. Avgust 2016
Aktivnosti članov v avgustu
Rokometaši članske vrste RD Istrabenz plini Izola že nekaj dni marljivo trenirajo, zato je že čas, da napovemo, kaj vse bodo počeli v avgustu. Načrte naših fantov je razodel...
RD Istrabenz plini > Šport
Žirija izbrala »Houston, imamo problem!«, občinstvo pa »Pojdi z mano«
Žirija izbrala »Houston, imamo problem!«, občinstvo pa »Pojdi z mano« · V nedeljo se je v portoroškem Avditoriju zaključil 19. Festival slovenskega filma. Letošnja filmska bera je obsegala 96 filmov, med katerimi se...
Izola.info > Kultura
Badjurova nagrada Dušanu Milavcu naznanila začetek Festivala slovenskega filma
Badjurova nagrada Dušanu Milavcu naznanila začetek Festivala slovenskega filma · Včeraj zvečer se je s tradicionalno podelitvijo nagrade Metoda Badjure za življenjsko delo na področju filma, v portoroškem Avditoriju začela...
Izola.info > Kultura
Vasilij Žbogar v Riu osvojil srebrno olimpijsko medaljo!
Vasilij Žbogar v Riu osvojil srebrno olimpijsko medaljo! · Izolski jadralec Vasilij Žbogar je v današnji regati za medalje na olimpijskem jadralnem polju Pão de Açucar v Riu osvojil 6. mesto in Sloveniji...
Izola.info > Šport
18. Festival slovenskega filma prinaša rekordno bero filmskih užitkov
18. Festival slovenskega filma prinaša rekordno bero filmskih užitkov · Polnoletnost Festivala slovenskega filma je včeraj v portoroškem Avditoriju naznanila uvodna festivalska projekcija celovečernega filma Jana...
Izola.info > Kultura
V Istri ni nikoli dolgčas
V Istri ni nikoli dolgčas · Septembra in oktobra stene knjižnice krasijo fotografije Nataša Fajon. Z razstavo pod naslovom »V Istri ni nikoli dolgčas« se je tako udeležila...
Izola.info > Družba
Ana Desetnica že tretje leto na izolskih ulicah
Ana Desetnica že tretje leto na izolskih ulicah · V letu 2015 bo mednarodni festival uličnega gledališča Ana Desetnica, v sodelovanju s številnimi lokalnimi soorganizatorji prisoten v 13-ih...
Izola.info > Kultura